Wymiana szyb w oknach Poznań

Wymiana szyb jest niezbędna, kiedy dochodzi do zbicia, pęknięcia szyby w oknie lub gdy stara szyba nie spełnia już swoich podstawowych funkcji. Szybki Szklarz zajmie się dla Ciebie wykonaniem szyby na wymiar oraz wymianą starej szyby na nową na terenie Poznania i okolic 

Wymiana szyb – kiedy jest niezbędna?

Wymiana szyb jest niezbędna, gdy:

  • następuje zbicie starej szyby,
  • dochodzi do pęknięcia starej szyby,
  • stara szyba nie spełnia już swojego podstawowego zadania i nie chroni mieszkania przed warunkami zewnętrznymi.

Wymienić tylko szybę, czy całe okna?

Jeśli rama okna nie została w żaden sposób uszkodzona, nadal jest szczelna i spełnia swoje zadanie zdecydowanie lepiej wymienić samą szybę w oknie, ponieważ ta usługa jest zdecydowanie tańsza, a wykonana przez profesjonalnego szklarza przebiega szybko, bez uszkodzenia fasady budynku, parapetów i wewnętrznego tynku.

Szyby zespolone 

Szyby zespolone to zestawy składające się z dwóch lub większej ilości szyb. Pomiędzy taflami szkła tworzy się przestrzeń wypełniona gazem szlachetnym, co jest gwarancją dobrej izolacji. Zastosowanie szyb zespolonych pozwala obniżyć koszty ogrzewania i zabezpieczyć mieszkanie przed wilgocią i wiatrem. Dlatego, jeśli Państwa stare szyby przepuszczają chłód, zachęcamy do ich wymiany na energooszczędne szyby zespolone.

W razie zbicia lub uszkodzenia tafli szkła zespolonego zachęcamy do skontaktowania się z fachowcami firmy Szybki Szklarz, ponieważ prawidłowa wymiana szyb zespolonych ma ogromny wpływ na szczelność oraz dalsze funkcjonowanie całego okna.

Wymiana szyb Poznań – jakie koszta?

Koszty wymiany szyby w oknie są uzależnione od powierzchni oraz nakładu pracy włożonej w montowanie. Dlatego zachęcamy do kontaktu z firmą Szybki Szklarz w Poznaniu, żeby porozmawiać o szczegółach wymiany szyb w Państwa oknach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!